fbpx
Joanna i Tomasz

Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecińskiej

27 czerwca 2019 ,

Czy miejscem realizacji sesji narzeczeńskiej powinien być wyłącznie las, łąka bądź inne piękne natury?! Oczywiście, że nie. Tym razem wspólnie z Joanną i Tomaszem udaliśmy się do Filharmonii Szczecińskiej, by wykonać wiele ciekawych miłosnych kadrów.

Początek dnia mówił nam wszystko, to będzie upalny poniedziałek. Temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza, a na niebie nie było żadnej chmury. Jak się okazało jedynym właściwym i racjonalnym miejscem do zrealizowania sesji narzeczeńskiej będzie jakieś wnętrze. 

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Każdy z nas mówiąc o Filharmonii nawet nie zdaje sobie sprawy jak ciekawym miejscem jest Szczecińska Filharmonia, będąca wiodąca instytucją kultury województwa zachodniopomorskiego. Nowoczesny budynek, który został zbudowany w latach 2011 – 2014, powstał w miejscu zniszczonego w końcu II wojny światowej budynku koncertowego Konzerthaus. Na uwagę zasługuje również fakt, że Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w maju 2015 roku otrzymała nagrodę Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe dla współczesnej architektury. Po raz pierwszy nagrodzony został budynek z Polski. Jurorzy podkreślali niezwykłą energię, z jaką zetknęli się podczas wizyty w szczecińskim budynku. Podkreślali konteksty urbanistyczne i to, jak doskonale Filharmonia wpisała się w życie mieszkańców Szczecina.

Sesja narzeczeńska w Szczecinie

Joanna i Tomasz to dwoje niezwykle sympatycznych ludzi, których miałem okazję poznać na ślubie Mareny i Kamila. Joanna miała wówczas niezwykle ważna funkcję, ponieważ była świadkową Marleny. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, miała z tym związane wiele obowiązków. Doradzała i wspierała, pomagała podczas przygotowań, a podczas wesela była dosłownie Aniołem Stróżem.

Zapraszam Was do zobaczenia fotograficznej historii.

Napisz Komentarz