Mam najlepszą pracę na świecie. Fotograf ślubny, czy można wyobrazić sobie fantastyczniejszą pracę? Jestem fotografem ślubnym i jestem bardzo szczęśliwy robiąc rzeczy, które lubię. To niesamowita przygoda. Udało mi się udokumentować śluby wielu wspaniałych ludzi i wszystkie piękne historie, które zostały jeszcze powiedziane. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się udokumentować Twoją historię !

Fotograf Ślubny Szczecin Michał Kucyrka

Cześć! Jestem Michał Kucyrka


Zanim stałem się fotografem zostałem ojcem. Tak naprawdę wszystko zaczęło się w czasie, gdy na świat przyszła moja pierwsza córka. Dokumentowałem jej życie, interesując się jak nowe narzędzia mogą wpłynąć na to, by moje zdjęcia były coraz lepsze.

Tak dotarłem do miejsca, w którym jestem obecnie. Możliwość tworzenia sztuki i łączenia się z moimi przedmiotami była dla mnie fascynująca. To mnie bardzo zmieniło i myślę, że to czyni mnie bardziej wrażliwą i spostrzegawczą osobą.

Lubię fotografować ludzi.

Fotograf ślubny ma niezwykłą okazję realizować kadry oparte na wielu dziedzinach fotografii. W dniu ślubu realizujesz reportaż. Obserwujesz, prowadzisz narrację swoimi kadrami. Podczas przygotowań fotografujesz detale. Dostrzegasz subtelność Panny Młodej i dostojność Pana Młodego portretując. Podczas pleneru zręcznie wplatasz Nowożeńców w niepowtarzalne krajobrazy. Prawda, że fotograf ślubny w swojej pracy ma niewątpliwą możliwość fotografować w różnych stylach?! Oczywiście, że tak.

Przez ostatnie kilka lat miałem przywilej fotografowania wielu wesel. Przez ten czas jako fotograf ślubny zdałem sobie sprawę, że jestem nieustannie inspirowany przez ludzi, których spotykam na swojej drodze. Dzięki temu, że wpuszczają mnie w swoje życie w tak intymnym dniu.

Fotografia ma dla mnie głębokie znaczenie. Jestem fotografem ze Stargardu, ale jestem dostępny dla Was we wszystkich częściach Polski, a nawet i na całym świecie.

Stwórzmy razem coś pięknego

Wierzę, że kiedy klienci mnie wynajmują, oczekują bym opowiedział ich historie w najlepszy możliwy sposób. Jestem fotografem, opowiadającym o Waszym ślubie. Każdy ślub jest inny, każdy ślub jest wyjątkowy i moim zadaniem jest udokumentowanie wszystkich momentów, abyś mógł przekazać te wspomnienia przyszłym pokoleniom.