Wasze chwile

Wasza historia

opowiem o tym

Chodzi o prawdziwe historie

Autentyczność i szczerość to cechy mojej pracy. Interesują mnie tylko prawdziwe chwile, prawdziwe emocje, prawdziwe uśmiechy i prawdziwe związki. Kiedy więc spojrzysz na fotografie, będziesz pamiętać dokładnie, co czułeś w dniu ślubu.

Opowiadanie historii, jestem gawędziarzem, lubię rozmawiać. Oznacza to, że poświęcę czas na udokumentowanie ślubu w najpiękniejszy sposób. Chcę, aby moi klienci mogli spojrzeć na jeden z największych dni w swoim życiu i na nowo przeżywać każdą chwilę. Każda para zasługuje na ich prawdziwie magiczny ślub

Oferta fotografii ślubnej

Każdy pakiet ślubny rozpoczyna się od przedślubnego spotkania i konsultacji. Możemy porozmawiać osobiście, przez telefon, e-mail lub przez Skype. Od początku jestem uważny i słucham Twoich oczekiwać. Pomogę Wam, byście wiedzieli, że nic nie zostanie pominięte w procesie planowania. Otrzymasz ode mnie pendrive’a, na którym będą zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, gotowe do druku.

Pakiety ślubne poniżej to najczęściej spotykane pakiety, o które prosiły moi klienci w przeszłości. Jednak, jeśli żadne scenograficzne zdjęcia ślubne nie przypominają dżemu, nie wahaj się by skontaktować się z mną, aby omówić swoją przygodę.

Pełen dzień reportażowy

Ten pakiet obejmuje do 12 godzin ślubu. Zobowiązuję się wykonać swoją pracę dla Ciebie na najwyższym poziomie, która będzie niezwykłą pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Każda para otrzymuje minimum 550 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Będę to najlepsze fotografie po indywidualnej, autorskiej obróbce. Opcjonalnie możemy zrealizować krótką sesja plenerowa w dniu ślubu.

Skrócony reportaż ślubny

Idealny na elopements i intymny ślub. Żadnych zainscenizowanych artystycznych obrazów ślubu. Reportaż trwa do 6 godzin. Każda para otrzymuje co najmniej 170 zdjęć w wysokiej rozdzielczości po indywidualnej, autorskiej obróbce .

Dodatkowe usługi

✔ sesje plenerowe w Polsce oraz za granicą,
✔ sesje narzeczeńskie,
✔ wydrukowane fotografie w formacie 15 cm x 23 cm w stylowym boxie,
✔ fotoalbumy.

Sesja miłosna, możesz ją nazwać przedślubną lub narzeczeńską

Tego typu sesja to fantastyczny sposób na to byście poznali w jaki sposób pracuję z parami. Przekonacie się, że wcale diabeł nie taki straszny jak go malują. Będzie to czas chwytania wyjątkowego czasu w Waszym życiu. Są to chwile, w którym będę dokumentować życie między Wami, czy to w Twoim środowisku domowym, czy podczas przygody w lesie, na plaży bądź w centrum miasta. Zajmie nam to zaledwie godzinę lub trzy, aby odzwierciedlić to, kim jesteście jako para zakochanych. Otrzymasz wszystkie w pełni kolorowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości gotowe do druku.

Stwórzmy razem coś pięknego

Wierzę, że kiedy pary decydują się na moje usługi, chcę abym opowiedział ich historie swoimi słowami. Jestem fotografem, opowiadającym o Waszym ślubie. Każdy ślub jest wyjątkowy i moim zadaniem jest udokumentowanie wszystkich momentów, abyście mogli przekazać te wspomnienia przyszłym pokoleniom.

Zobacz moje zdjęcia.