Marlena i Kamil

Wesele w Hotelu Lord w Stargardzie

13 lutego 2019 , , Michal Kucyrka

Było sobotnie, wrześniowe południe, a na niebie słońce usiłowało się przebić przez chmury. To był ten czas, gdy udałem się do domu Marleny i Kamila, by uwiecznić na zdjęciach jeden z ważniejszych dni ich życia. Przyszli nowożeńcy zajęci byli przygotowaniami do ślubu, więc zacząłem obserwować i fotografować. To co wykreowała Anita Krasucka z hurtowni kwiatów AGAWA, jej połączenie kalii i róż, po prostu wielkie chapeau bas.

Czy byli zdenerwowani? Było wyczuwalne lekkie poddenerwowanie, jednak w żaden sposób nie utrudniało im to realizowanie krok po kroku planu dnia. Mieli fantastyczną pomoc, by wszystko się udało. Joanna i Piotr – ich świadkowie – byli zawsze gdzieś obok. Marlena z Kamilem mogli na nich liczyć.

Ceremonia w Parafii pw. Ducha Św. w Stargardzie

Piękna, neogotycka budowla, która została wzniesiona w latach 1874 – 1877. Znam ten Kościół bardzo dobrze, gdyż jest Świątynią mojego dzieciństwa. Niewielki, urokliwy, kameralny. W tak wspaniałym miejscu Marlena i Kamil postanowili wstąpić w związek małżeński. 

Przyjęcie weselne w Hotelu Lord w Stargardzie

Już można było zapomnieć o stresie związanym z Ceremonią w kościele. Nadszedł czas celebrowania, zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Na miejsce zabawy weselnej Marlena i Kamil wybrali Hotel Lord. Pierwszy taniec w eleganckiej sali kryształowej w wykonaniu nowożeńców podobał się wszystkim gościom. Na uwagę zasługuje piękna suknia ślubna Marleny z Salonu ślubnego Maya. Panna Młoda wspaniale się w niej prezentowała. Łukasz i jego ekipa z Lukas Band zadbała, aby muzyka była na najwyższym poziomie. Wszyscy, ale to wszyscy dali się porwać dźwiękom granym na żywo.

Zapraszam do oglądania.

Napisz Komentarz