Małgorzata i Piotr

Wesele w Młynie nad Starą Regą w Tarnowie

28 lipca 2018 , , Michal Kucyrka

Małgorzata wraz Piotrem zaprosili mnie do Połczyna-Zdroju, bym uwiecznił na fotografiach jeden z najpiękniejszych dni ich życia.

Ceremonia zaślubin dobyła się w malowniczym, kameralnym Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Połczynie-Zdroju.
Na miejsce przyjęcia weselnego Nowożeńcy wybrali Młyn nad Starą Regą w Tarnowie. Piękny wystrój Kościoła, niezwykła aranżacja sali weselnej wykonane przez Dekoracje Ślubne Blossom Avenue, niezwykli Młodzi wraz z gości weselnymi stworzyli tego dnia jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Wszystkie najważniejsze elementy w tym dniu sfilmował Black&White Video – Filmowanie Ślubów.

Nie miałem okazji poznać obojga bohaterów przed dniem ślubu, podążałem na reportaż niczym w nieznane. Spokojnie… czas i miejsce poszczególnym elementów składających się na ten magiczny czas był mi znany. Najważniejsze było jak zwykle nastawienie, które jak zawsze jest pozytywne.

Jak przebiegały przygotowania? Dało się wyczuć lekkie zdenerwowanie, ale kto by go nie miał w takim dniu. Uśmiech na twarzach Małgosi i Piotra oraz najbliższych był jednak dominujący tego dnia. Ceremonia pełna emocji? Jak najbardziej… radość, wzruszenie pięknie dopełniały uroczystość. Wesele już na luzie? Tak, w drodze na salę weselną grupa Survival Brothers przygotowała nietypową bramę.  Zobaczycie to na zdjęciach. Ponadto Państwo Młodzi oraz DJ KAPI dołożyli wszelkich starań, by goście weselni w jak najlepszych nastrojach świętowali wspólnie z nimi ten radosny czas.

Zapraszam do oglądania !

Napisz Komentarz