Małgorzata i Piotr

Plener ślubny na łonie natury

26 lutego 2019 , , Michal Kucyrka

Gdy największe emocje związane ze ślubem już opadły, wspólnie z Małgosią i Piotrem udaliśmy się w piękne okoliczności przyrody, by zrealizować z nimi plener ślubny.

Szczegóły sesji plenerowej ustalałem z Piotrem. To z nim dogrywałem szczegóły co do czasu i miejsca wykonania zdjęć. Samą lokalizację zasugerował Piotr mówiąc, że chcieliby fotografie w tzw. leśnym klimacie. Bardzo spodobał mi się jego pomysł. W trakcie rozmowy usłyszałem, że wspólnie z Małgosią znają bardzo ładne miejsca, które z całą pewnością będą ładnie wyglądać na zdjęciach. Tak więc w planach była plenerowa sesja ślubna w pięknym lesie.

Plener ślubny w pięknych okolicznościach przyrody

Wszystko było ustalone, więc nie pozostało mi nic innego jak pojechać do Małgosi i Piotra. Po dotarciu do ich domu rodzinnego nowożeńców zastałem również Dominikę i Marcin.
Wsiadaj do samochodu, jedziemy po przygodę – powiedział Piotr, lekko się przy tym uśmiechając. Jakiej mógł się spodziewać odpowiedzi?
Jasne – powiedziałem – ruszajmy. Tak też się stało, wyruszyliśmy w poszukiwaniu pięknych kadrów i wyjątkowych miejsc. Na uwagę zasługuje fakt,
że z całą pewnością nie moglibyśmy w pełni skupić się na zdjęciach, gdyby nie Dominika i Marcin. Dlaczego? Byli nieodzowną pomocą dla nowożeńców, byli zawsze wtedy, gdy tego potrzebowali. Zmiana garderoby, drobne poprawki makijażu u Małgosi, jak również doglądanie czy wszystko jest należy podczas samego wykonywania zdjęć. Bez nich, nie byłoby pełnego sukcesu.

Zaczęło się, zabraliśmy się do wykonywania zdjęć. Okoliczności przyrody były fantastyczne. Pogoda była idealna, słonce raz było schowane za chmurami, a za innym razem pięknie nadawało charakter w budowanych kadrach. Cóż, na tym bym zakończył krótką opowieść.
Zobaczcie jak fantastycznie wyglądali Małgosia i Piotr.

Zapraszam do oglądania.

1 comment

Napisz Komentarz