Sesja poślubna jest naturalną koleją rzeczy po ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym. Dlaczego plener ślubny w lesie? Do realizacji ujęć w pięknych okolicznościach przyrody z całą pewnością zachęcają piękne zdjęcia przyrody. Sesję realizowaliśmy pewnego słonecznego popołudnia. Szczegóły sesji plenerowej ustalałem z Piotrem. To z nim dogrywałem szczegóły co do czasu i miejsca wykonania zdjęć. Samą lokalizację zasugerował Piotr mówiąc, że chcieliby fotografie w tzw. leśnym klimacie. Bardzo spodobał mi się jego pomysł. W trakcie rozmowy usłyszałem, że wspólnie z Małgosią znają bardzo ładne miejsca, które z całą pewnością będą ładnie wyglądać na zdjęciach. Tak więc w planach była plenerowa sesja ślubna w pięknym lesie.

Plener ślubny w lesie

Wszystko było ustalone, więc nie pozostało mi nic innego jak pojechać do Małgosi i Piotra. Po dotarciu do ich domu rodzinnego nowożeńców zastałem również Dominikę i Marcin.
Wsiadaj do samochodu, jedziemy po przygodę – powiedział Piotr, lekko się przy tym uśmiechając. Jakiej mógł się spodziewać odpowiedzi?
Jasne – powiedziałem – ruszajmy. Tak też się stało, wyruszyliśmy w poszukiwaniu pięknych kadrów i wyjątkowych miejsc. Na uwagę zasługuje fakt, że z całą pewnością nie moglibyśmy w pełni skupić się na zdjęciach, gdyby nie Dominika i Marcin. Dlaczego? Byli nieodzowną pomocą dla nowożeńców, byli zawsze wtedy, gdy tego potrzebowali. Zmiana garderoby, drobne poprawki makijażu u Małgosi, jak również doglądanie czy wszystko jest należy podczas samego wykonywania zdjęć. Bez nich, nie byłoby pełnego sukcesu.

Plener ślubny w lesie się zaczął, zabraliśmy się do wykonywania zdjęć. Okoliczności przyrody były fantastyczne. Pogoda była idealna, słonce raz było schowane za chmurami, a za innym razem pięknie nadawało charakter w budowanych kadrach. Cóż, na tym bym zakończył krótką opowieść. Zobaczcie jak fantastycznie wyglądali Małgosia i Piotr.

Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin

Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin

Bardzo lubię kadry w stylu "tico romantico" i widać, że ty też je lubisz - powiedziała Gosia.

Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin
Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin

Dam Ci wszystko czego potrzebujesz, jeśli tylko będziesz obok.

Gosia nieśmiało odwróciła twarz. Cała ta sytuacja sprawiała wrażenie jakby poznali się od nowa. Jakby spotkali się po raz pierwszy. Jakby nigdy się nie całowali ani nie spędzili razem nocy. Wszystko wydawało się zupełnie nowe i fascynujące.

Plener ślubny w lesie był dla nich fantastyczną przygodą, która sprawiła im wiele radości.

Tak bardzo Kocham Cię, że nie potrafię wyobrazić sobie przyszłości bez Ciebie.

Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin

Na zakończenie nasz plener ślubny w lesie zrealizowaliśmy w bardzo klimatycznym miejscu.

Plener ślubny w lesie składał się z dwóch lokalizacji. Pierwsze miejsce mieliście okazje poznać na zdjęciach powyżej. Kolejnym miejscem tym był przepiękny wąwóz. Charakteryzował się stromymi zboczami oraz wąskim, ale nie do końca płaskim dnem. Ponadto sama dolina nie był sucha, co by świadczyło o tym, że jest okresowo odwadniana. Spotkaliśmy tam sporo wiatrołomów, czyli drzew połamanych silnym wiatrem. Lokalizacja jest bardzo dobrze znana Parze Ślubnej, ponieważ niejednokrotnie odwiedzali to miejsce.

Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin
Plener ślubny w lesie Fotograf Ślubny Szczecin