POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem Państwa danych osobowych jest Michał Kucyrka Fotografia z siedzibą w Stargardzie, e-mail: kontakt@michalkucyrka.pl, tel.: 515 159 096.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) i w celach marketingowych Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www, analiza odwiedzin, przygotowanie oferty usług ślubnych i kontakt z potencjalnym klientem.

Wysyłając formularz kontaktowy zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michał Kucyrka Fotografia z siedzibą w Stargardzie, e-mail: kontakt@michalkucyrka.pl, tel.: 515 159 096. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.
Oświadczają Państwo również, że wiedzą o tym, że:
✔ mają Państwo prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
✔mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych są Michał Kucyrka Fotografia,
Google Analytics, Facebook.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych lub czasu potrzebnego
do świadczenia usług lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.