Wesele Restauracja Chalupa w Szczecin Fotograf Szczecin

Ślub w plenerze | Restauracja Chałupa Szczecin

Fantastyczna Para Młoda, piękny ślub w plenerze, niezapomniane przyjęcie weselne oraz Restauracja Chałupa Szczecin. Tak właśnie w telegraficznym skrócie można opisać dzień, w którym Katarzyna i Krzysztof zawarli związek małżeński.

Wszystko zostało zaplanowana w najmniejszym szczególe. Dzień miał przebiec bez żadnych niepowodzeń i opóźnień i tak też w rzeczywistości było. Restauracja Chałupa Szczecin była miejscem, gdzie Katarzyna i Krzysztof postanowili zawrzeć związek małżeński.

Reportaż rozpocząłem od przygotowań Kasi, w salonie makijażu Karoliny Kuklińskiej-Tymko. W pięknym, klimatycznym miejscu, przyszłej Pannie Młodej towarzyszyła mama oraz świadkowa. Pełne pozytywnej energii Pani Bożena i Sylwia pięknie wspierały Katarzynę w jej najważniejszym dniu.

Wesele w Restauracji Chalupa w Szczecinie
Wesele w Restauracji Chalupa w Szczecinie
Wesele w Restauracji Chalupa w Szczecinie

Drugim etapem dnia reportażowego były przygotowania Krzysztofa. Gdy dotarłem na miejsce świadek Rafał już był na miejscu. Przygotowania Pana Młodego to był czas na totalnym luzie. Było sporo śmiechu, ciekawych rozmów, czyli po prostu świetna atmosfera. Uwagę moją przykuły spinki do koszuli, które Krzysiek miał przygotowane specjalnie na ten dzień. Zastanawiacie się co w nich było wyjątkowego? Jak przystało na fana motoryzacyjnego i jedynej słusznej marki samochodu Audi, nie mogło zabraknąć tego logo na wspomnianych spinkach.

Gdy Krzysiek wspólnie z Rafałem szykowali się do wyjazdu, ja pojechałem się Kasi, by zapamiętać zdjęciami kolejny rozdział z dnia ślubu. Zarówno suknia ślubna, jak i wiązanka  wyglądały wyjątkowo. W przygotowaniach Panny Młodej brała udział mama, świadkowa oraz Gracja. Syn Kasi był męskim głosem doradczym w gronie kobiet. 

Ślub w plenerze | Restauracja Chałupa Szczecin

Ceremonia ślubna odbyła się w ogrodzie Restauracji Chałupa w Szczecinie. To bardzo klimatyczne miejsce do tego typu uroczystości, gdzie w ogrodzie już wszystko zostało przygotowane. Piękne, kwieciste dekoracje ślubne idealnie komponowały się z tym urokliwym miejscem. Uroczystość zaślubin pięknie uzupełniały subtelne dźwięki duetu skrzypaczek Modesto – Joanna Włodarczyk.

Rodzice nowożeńców oraz goście już przybyli na uroczystość. Dźwięki skrzypiec już zaczęły wybrzmiewać, a rozmowy osób oczekujących na Ślub Katarzyny i Krzysztofa  dotyczyły m. in. jak będzie wyglądała Panna Młoda. Długo nie dali na siebie czekać. Pięknie i dostojnie zdążali w stronę kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Szczecinie, uśmiechając się do towarzyszących im gości. Byli bardzo szczęśliwi, że już za chwilę będą małżeństwem.

Wesele | Restauracja Chałupa Szczecin

Widzieliście już reportaż ślubny z wyjątkowego miejsca? Zapraszam Was również do obejrzenia wesela w Młynie na Starą Regą w Tarnowie. Tymczasem jak pewnie się domyślacie pozostała już tylko zabawa. Tańce hulanki, swawole były w scenariuszu imprezy, ponieważ za przednią zabawę odpowiadał DJ Wodzirej Maciej Łagodziński.

Profesjonalna oprawa muzyczna wesela to jego znak rozpoznawczy. Restauracja Chałupa Szczecin, w której odbyła się zabawa weselna Justyny i Michał było oddalona dwie minuty od kościoła. Na miejscu na Młodych czekali już rodzice, którzy przywitali ich tradycyjnie chlebem i solą. Ten tradycyjny akcent ma w kulturze polskiej głębokie znaczenie. Zarówno chleb jak i sól to podstawa pożywienia, ma zapewniać życie i je chronić. Rodzina i znajomi bawili się na weselu Nowożeńców do białego rana. Tańcom, hulankom i swawolom nie było końca. Wydaje mi się, że wszystkim gościom weselnym ten czas pozostanie na długo w pamięci.

Wesele Restauracja Chalupa w Szczecin Fotograf Szczecin
Wesele Restauracja Chalupa w Szczecin Fotograf Szczecin

Leave a Reply