Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin została wykonana w pewien piękny, choć upalny poniedziałek. Temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza, a na niebie nie było żadnej chmury. Jak się okazało jedynym właściwym i racjonalnym miejscem do zrealizowania sesji narzeczeńskiej będzie jakieś wnętrze.

Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin

Sesja narzeczeńska w Szczecinie

Zanim opiszę jak przebiegała sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin, napiszę kilka słów o bohaterach sesji. Joanna i Tomasz to dwoje niezwykle sympatycznych ludzi, których miałem okazję poznać na ślubie Mareny i Kamila. Joanna miała wówczas niezwykle ważna funkcję, ponieważ była świadkową Marleny. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, miała z tym związane wiele obowiązków. Doradzała i wspierała, pomagała podczas przygotowań, a podczas wesela była dosłownie Aniołem Stróżem.

Czy sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin to był dobry pomysł? Zdecydowanie tak. Realizacja zdjęć w tym miejscu już od dawna chodziła mi po głowie. Za wyjątkowością sesji przemawiało wnętrze. Bardzo podoba mi się wszechogarniający minimalizm budynku. Po prostu odnosi się wrażenie, że przebywa się w wyjątkowym miejscu. Dominująca biel na ścianach i poszczególnych elementach architektonicznych idealnie pasowała do założeń planowanych zdjęć.

Wszystko, co w życiu zrozumiałem, zrozumiałem tylko dlatego, że kocham.

Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin

Każdy z nas mówiąc o Filharmonii nawet nie zdaje sobie sprawy jak ciekawym miejscem jest Szczecińska Filharmonia, będąca wiodąca instytucją kultury województwa zachodniopomorskiego. Nowoczesny budynek, który został zbudowany w latach 2011 – 2014, powstał w miejscu zniszczonego w końcu II wojny światowej budynku koncertowego Konzerthaus. Na uwagę zasługuje również fakt, że Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w maju 2015 roku otrzymała nagrodę Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe dla współczesnej architektury. Po raz pierwszy nagrodzony został budynek z Polski. Jurorzy podkreślali niezwykłą energię, z jaką zetknęli się podczas wizyty w szczecińskim budynku. Podkreślali konteksty urbanistyczne i to, jak doskonale Filharmonia wpisała się w życie mieszkańców Szczecina.

Sesja narzeczeńska w Szczecinie

Joanna i Tomasz to dwoje niezwykle sympatycznych ludzi, których miałem okazję poznać na ślubie Mareny i Kamila. Joanna miała wówczas niezwykle ważna funkcję, ponieważ była świadkową Marleny. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, miała z tym związane wiele obowiązków. Doradzała i wspierała, pomagała podczas przygotowań, a podczas wesela była dosłownie Aniołem Stróżem.

Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin
Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin
Sesja narzeczeńska w Filharmonii Szczecin