Joanna i Tomasz

Ślub i wesele w stylu klasycznym

14 lutego 2020 , , Michal Kucyrka

Poranek w dniu ślubu Asi i Tomka zwiastował, że będzie to wyjątkowy czas. Bohaterów tej opowieści nie opuszczał dobry humor i pozytywne przeświadczenie, że wszystko napewno się uda.

Pamiętacie Asię i Tomka? Mieliście już okazję ich poznać przy okazji sesji narzeczeńskiej, którą zrealizowaliśmy w Filharmonii Szczecińskiej. Jeśli jeszcze nie widzieliście tych zdjęć koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Jak już wspominałem główni aktorzy tej opowieści podeszli do ślubu bardzo na luzie. Przygotowania odbyły się w klasycznym stylu, bez zbędnego pośpiechu. Dzięki temu zdjęcia Państwa Młodych wyszły bardzo naturalnie.

Kościół parafialny pw. Narodzenia NMP w Brzesku

Ceremonia ślubna odbyła się we wczesnogotyckim Kościele z XIII wieku. Na uwagę zasługuje jedyne w swoim rodzaju sklepienie kościoła. W kolorowych łukach unoszą się na niebieskim tle postacie aniołów z instrumentami muzycznymi i gałązkami palm. Jednym słowem wnętrze zapiera dech w piersiach. Szczerze mówiąc nie dziwię się, że właśnie w tej świątyni Asia i Tomek postanowili przysiąc sobie miłość.

Dom Weselny Gracja w Żukowie

Każdy chciałby, aby ten dzień był idealny. W Domu Weselnym Gracja w Żukowie nowożeńcy spotkali się z miłą atmosferą. Sala weselna była przestronna i wspaniale przystrojona. Państwo Młodzi liczyli na udaną zabawę i tak właśnie była. Za sprawę DJ’a Adama Mićko goście weselni nawet na chwile nie schodzili z parkietu. Wszyscy wspólnie w jak najlepszych nastrojach świętowali ten radosny czas. Wszystko co najważniejsze tego dnia sfilmował Wojciech Wójcik produkcja filmowa, a działo się wiele.

Zapraszam Was serdecznie do oglądania.

Napisz Komentarz