fbpx
Karolina i Mateusz

Plener ślubny na Wałach Chrobrego w Szczecinie

8 września 2016 ,

Uczucie, sympatię, przyjaźń, miłość. To wszystko dało się odczuć pomiędzy dwojgiem wspaniałych ludzi, których miałem przyjemność fotografować podczas sesji plenerowej na Wałach Chrobrego w Szczecinie.

Było ciepłe, wrześniowe popołudnie. Na niebie słońce przedzierało się przez chmury. Warunki fotograficzne były wyśmienite. Jednak jak to się zaczęło?

Plener ślubny w Szczecinie

Na początku była wiadomość od Karoliny, która zapytała o możliwość wykonania pleneru ślubnego. Samo miejsce realizacji zdjęć ślubnych wybrała Karolina. Bardzo podoba jej się wspaniała architektura Wałów Chrobrego w Szczecinie. Ten taras widokowy o długości ok. 500 metrów w Szczecinie, który jest utytułowany na skarpie wzdłuż Odry, idealnie pasował do klimatu naszych zdjęć. Fotografie z założenia miały być romantyczne, dostojne i takie też są. Podczas wspólnego spaceru szukałem ciekawych kadrów, wykorzystując charakterystyczne elementy miejskiego widoku. 

Po udanych zdjęciach zatrzymaliśmy się jeszcze na chwilę by wspólnie napić się przepysznej kawy w Rotundzie Północnej. Ponieważ chyba mało było nam rozmowy już całkowicie spokojnie, na luzie dyskutowaliśmy na rozmaite tematy. Było świetnie.

Zapraszam do oglądania.

Napisz Komentarz