Michał Kucyrka Fotografia Ślubna Szczecin

Najpiękniejszy Plener Ślubny

Sesja plenerowa czyli zakończenie Waszej pięknej ślubnej historii.

Plener możemy wykonać w dniu ślubu, bądź w innym dogodnym dla Was terminie. Spokojnie, macie czas na wybranie odpowiedniej dla Was daty pleneru, ale ja proponuję wykonać go najszybciej, jak to tylko jest możliwe, ponieważ z czasem chęci i entuzjazm opada.

Plener tego samego dnia. Zazwyczaj jest to mini sesja, którą w miarę możliwości dzielimy na jedno, dwa 15/20 minutowe wyjścia, oczywiście w zależności od warunków. Plener tego samego dnia zazwyczaj proponuję wówczas kiedy mam przyjechać do Was przemierzając setki kilometrów, bądź Wy wyrażacie taką ochotę.

Plener innego dnia trwa zazwyczaj od 3 do 4 godzin. Staramy się zrealizować 2 różne scenerie. Jest to opcja o tyle lepsza, że jesteście już po ślubie, zrelaksowani, nie zwracacie już takiej uwagi na swoją piękną garderobę i na pewno możemy realizować nawet najbardziej zwariowane pomysły. Poza tym znamy się już lepiej i macie za sobą cały dzień przed moim obiektywem.

Pracujemy już wspólnie, bawimy się fotografią, podpowiadam Wam, pokazuję, ale też nie ustawiam co do centymetra. Robimy zdjęcia naturalne, w normalnych, wygodnych dla Was pozach.

Zobacz zdjęcia plenerowe

Moje zdjęcia opowiedzą Waszą historię

Porozmawiajmy